Hakkımızda

Hakkımızda

Tomrukçu Hukuk & Avukatlık Bürosu 2015 yılında Avukat Cevdet TOMRUKÇU tarafından kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana süreki gelişerek alanlarında uzmanlaşmış Avukatlar ile müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Tomrukçu Hukuk & Avukatlık Bürosu olarak prensibimiz, doğruluktan ayrılmadan hak ve adalet ölçüsünde müvekkilerinin haklarının hukuk yolu ile korunmasını sağlamaktır. Asıl amaç bu olmakla birlikte büromuz açılmış davalara bakmakla birlikte aynı zamanda gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti vererek dava konusu olmadan uyuşmazlıkların çözümüne katkıda bulunmaktadır.

Tomrukçu Hukuk & Avukatlık Bürosu mesleğin icrası sırasında evrensel hukuki değerler, Yasalar ve Türkiye Cumhuriyeti'nin taraf olduğu Uluslararası Antlaşmalar doğrultusunda hukukun üstünlüğünün yerleimesi için çalışmaktadır. Büromuzda özellikle belirli alanlarda hukuli yardım ve danışmanlık verlimekte olduğundan, bu alanlardaki her türlü gelişme titizlikle takip edilmektedir. Bu kapsamda önemli Yüksek Mahkeme kararları, bilimsel yazılar ve makaleler takip edilmektedir.